Ostatnie komentarze

 • kaka 08.05.2013 15:19
  Ja wnioskowałem o darmową (pierwszą pożyczkę ) 500 zł w viasms.pl , zrobiłem przelew identyfikacyjny i otrzymałem telefon, tam Pani pytała o źródło ...

  Czytaj więcej...

   
 • Wari 20.04.2013 10:11
  Musi pani kontaktować się z ich Biurem Obsługi Klienta: ekspreskasa@ekspreskasa.pl

  Czytaj więcej...

   
 • Paulina 19.04.2013 13:44
  Witam.Wypełniła m wszystkie pola i czekam na Pin i składam juz któryś raz i nie dochodzi co mam robić?

  Czytaj więcej...

   
 • Andzelika 25.03.2013 19:23  
 • Ania 03.10.2012 18:34
  Dzisiaj czytałam że dają tak chętnie pożyczki nie tyle że nie sprawdzają w BIK bo chcą ale oni po prostu nie mogą klienta sprawdzić w BIKu bo nie mają ...

  Czytaj więcej...

Formularz logowania

Wyszukaj

Gościmy:

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Kredyt przez SMS w Ekspreskasa

Jeśli chcesz stać się klientem Ekspres Kasa, z pewnością zyskasz wiele. Instytucja pozabankowa, która oferuje pożyczki przez SMS- szybko, bezproblemowo, skutecznie! Tak niewiele trzeba, by uzyskać pomoc finansową w dowolnej chwili, w każdym niemal momencie.

Ekspres Kasa jest to pożyczka chwilowa, mieszcząca się w przedziale 100-2000zł. Idealna, gdy zabrakło nam funduszy na rachunki, gdy nie mamy pieniędzy na książki i wyposażenie dziecka do szkoły, gdy potrzebujemy na teraz małej sumy, do zrealizowania konkretnego przedsięwzięcia.

Jak więc ubiegać się o pieniądze w Ekspres Kasa? Wypełniamy wniosek, wpisując wszelkie dane personalne i kontaktowe, określamy kwotę i ilość dni, na jakie chcemy się zapożyczyć. To, o czym należy pamiętać- pierwsza pożyczka to maksymalnie 400zł zapożyczenia. Jeśli okażesz się godnym zaufania klientem, w kolejnej pożyczce, możesz ubiegać się o dowolną, wyznaczoną przez Ekspres Kasa pożyczkę. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu PIN, który otrzymasz SMS-em do Twojego Konta Ekspres Kasa. Po tym działaniu, składasz wniosek o pożyczkę. Zaledwie w kilka minut, dowiesz się, czy ją otrzymasz. Co dalej? Otrzymujesz SMS-em pięciocyfrowy PIN, stający się Twoim hasłem. Loginem jest Twój numer telefonu. Przekazujesz jeden grosz na konto podane na stronie internetowej, by w przeciągu godziny od zaksięgowania, cieszyć się upragnioną gotówką.

Dzięki stronie www.ekspreskasa.pl , będziesz stale na bieżąco, jeśli chodzi o Twój rachunek. W przeciągu kilku dni, od otrzymania pieniędzy, dostaniesz fakturę i umowę odnośnie spłaty zobowiązania. Pieniądze w wyznaczonym terminie prześlesz, na podane na stronie konto bankowe.

Dzięki kalkulatorowi, który dostępny jest w Ekspres Kasa, dowiesz się, ile musisz zwrócić dodatkowej sumy za konkretną pożyczkę, jaką kwotę i termin wybrać, by dane rozwiązanie, okazało się dla Ciebie trafionym w samą dziesiątkę.

Szybka pożyczka przez SMS na 15 dni? A może rozwiązanie na 30 lub 60 dni? Twój wybór, Twoja decyzja. Masz okazję zapożyczyć się na kwotę od 100-2000zł, bez żadnych formalności, bez zbędnego oczekiwania na decyzję- szybko, łatwo, bez BIK i zdolności kredytowej.

Stawiając na Ekspres Kasa, przekonasz się, iż jakość, profesjonalizm i rzetelność firm pozabankowych, to podstawa do owocnej współpracy. Nie zawsze możesz tak zadysponować gotówką, by starczyło jej na każdą chwilę. W momencie, gdy masz problemy finansowe lub krótkotrwały dołek, z pewnością Ekspres Kasa pomoże Tobie przetrwać najtrudniejsze momenty. Postaw na nią już dziś.

Komentarze   

 
0 #2 Wari 2013-04-20 10:11
Musi pani kontaktować się z ich Biurem Obsługi Klienta:
Cytować
 
 
0 #1 Paulina 2013-04-19 13:44
Witam.Wypełniła m wszystkie pola i czekam na Pin i składam juz któryś raz i nie dochodzi co mam robić?
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież